Ваш відпочинок буде цікавим, різноманітним, недорогим і безпечним!

ЧехіяВідпочинок в Чехії дозволить Вам забути про повсякденну суєту : цілющий клімат , погода і гірське повітря дозволять отримати максимум задоволення від курорту. Починаючи з Середньовіччя тут були численні курорти , які використовувалися в терапевтичних цілях і як джерело відпочинку.

Оздоровчий відпочинок в Чехії
Ще одним різновидом відпочинку в Чехії є оздоровлення на бальнеологічних курортах.
Відпочинок в Чехії – Карлові Вари – ідеальне місце для того , щоб відпочити і розслабитися після стомлюючого огляду визначних пам’яток в Празі. У першу чергу , відпочинок в Карлових Варах – це природні лікувальні джерела . Численні оздоровниці , багато з яких є архітектурними пам’ятками , пропонують найширший спектр лікувальних та оздоровчих процедур.
Відпочинок в Чехії – Маріанські Лазні – другий курорт , відомий цілющими властивостями своїх мінеральних джерел.

Екскурсійний відпочинок в Чехії
Відпочинок в Чехії – це можливість ознайомитися з численними пам’ятками. Чехія має багато захоплюючих будівель і пам’ятників , розсіяних по всій країні , і більше десяти архітектурних пам’яток і міст , включаючи Прагу , були внесена до списку Світової Спадщини ЮНЕСКО.

Державний устрій Чехії:
Демократична республіка. Глава держави – презідент.Законодательний орган – двопалатний парламент (Сенат і Палата депутатів).

Державна мова : чеська . Поширені німецька , англійська , французька та російська мови .

Релігія Чехії:
Католики ( 39 %) , протестанти ( 5 %) , православні ( 3 %) , атеїсти та інші.

Валюта Чехії:
Міжнародна назва: CZK
Чеська крона дорівнює 100 геллерам .

Социальные сети