Ваш відпочинок буде цікавим, різноманітним, недорогим і безпечним!

ЧорногоріяЧорногорія – це дивовижний край природних красот і різких контрастів – високих гір , прозорих річок і озер , особливе місце займає узбережжя – 117 км пляжів вражають своєю різноманітністю : піщані , покриті галькою і кам’янисті , упорядковані для комфортного перебування туристів і зберегли первозданну атмосферу дикої природи.
Деякі з них тягнуться на багато кілометрів , інші займають лише декілька десятків метрів , деякі знаходяться прямо перед готелем , деякі – в бухтах , біля підніжжя скелястих берегів , поблизу маслинових гаїв або соснового лісу , на безлюдних островах , до яких можна добратися тільки човном.
Тут починається течія, що омиває потім інші країни півострова , саме тому біля берегів Чорногорії найчистіше море .

Узбережжя покрито різнобарвними рожевими , зеленими , блакитними , дрібними гладкими камінчиками . Іноді при грі сонячних променів створюється враження , що на березі цілий розсип самоцвітів . Прозорість води надає великі можливості для підводного плавання , також можна зайнятися іншими видами спорту: веслуванням , серфіногм , параплайдінгом , покататися на водних лижах.
У цьому дивовижному краї є унікальна можливість поєднати пляжний , лікувальний і пізнавальний відпочинок. Варто відвідати хоча б деякі з численних пам’яток Чорногорії.

Географія
Чорногорія знаходиться на півдні Європи , в центральній зоні Середземномор’я , на Адріатичному узбережжі Балканського півострова.

Клімат – середземноморський.
Середньорічна температура від +17 градусів. Купальний сезон з квітня по листопад.

Вода . Чорногорія відноситься до числа найбагатших країн у світі за чистотою і якістю питної води. Прозорість морської води 30-55 метрів в глибину.

Історична та культурна столиця . Цетіньє . Офіційний Адміністративний центр – Подгоріца.
Релігія . Чорногорія є православним , слов’янською державою .

Валюта – ЕВРО1 Євро = 100 центів , металеві гроші 1 , 2 , 5 , 10 , 20 , 50 центів і 1 і 2 Євро
Офіційна мова – сербський . Грошова одиниця – з 01.01.2002 основною грошовою одиницею є Євро .

Митний контроль . В’їзд для громадян України безвізовий на строк до 1 місяця.

Социальные сети