Ваш відпочинок буде цікавим, різноманітним, недорогим і безпечним!

Домініканська республікаЗапальні танці і блакитні лагуни , стародавня культура з її неповторною архітектурою та історією – це все відпочинок в Домінікані . Східна частина Гаїті і прибережні острови – ось володіння Домінікани . Завдяки з’єднанню самих різних ландшафтів , багатокілометрових пляжів і прекрасному клімату Домініканська республіка вже давно приваблива для мандрівників. Погода країни радує теплом , але є й період проливних дощів , іноді в гірських районах можливі невеликі заморозки. Папуги і мавпи , крокодили і горбаті кити , креветки і тропічні риби – фауна країни дуже різноманітна , але ні в одній лагуні , ні на одному острові , ні разу не чули про акул – коралові бар’єри дуже надійно захищають пляжі від цих морських хижаків. Домініканська республіка багата природою , як на суші , так і в океані . Аквалангісти будь-якого рівня поспішають сюди , щоб насолодитися барвистим і дивовижним підводним світом. А любителі піших прогулянок можуть насолодитися дивними турами по місцевих водоспадів, озер і горбах. Домініканська республіка – колиска екзотики і веселощів. Сюди приїжджають насолоджуватися усіма радощами життя , які може дати тільки ця світла і запальна країна .
Майже все узбережжя острова – один суцільний пляж , що омивається Карибським морем і Атлантичним океаном.
Відпочинок на місцевих курортах побудований так , щоб туристів нічого не відволікало від релаксу на пісочку . Всі готелі тут працюють за системою all inclusive («все включено» ) і пропонують дійсно різноманітну їжу і цікаву анімацію , так що турбуватися про те , де поїсти і як розважитися не доведеться. Готелі, як правило , складаються з двох – або триповерхових корпусів і бунгало , розкиданих між пишною тропічної рослинністю. За законом перші 60 метрів пляжу в Домініканській Республіці є громадськими і доступ на будь-який пляж біля готелю відкритий не тільки для готельних постояльців.
Одним з кращих пляжів вважається курорт Бока- Чіка – це захищена кораловим рифом лагуна , глибина якої не перевищує півтора метрів , і білий дрібний, як борошно , пісок.

Що подивитися: обов’язково поїдьте до столиці Домініканської Республіки Санто- Домінго. Це найдавніше місто в Америці , його історична частина охороняється ЮНЕСКО : маленькі звивисті вулички з колоніальними будівлями і приголомшливо красиві пам’ятники. Сам острів відкрив колись Христофор Колумб , і про це нагадують багато місцеві визначні пам’ятки : палац Aлькaсap – дe – Koлoн (фортеця Колумба ), Будинок Колумба , Маяк Колумба.
Що спробувати: прокотитися в джип -сафарі , з’їздити на рибалку , навчитися водити швидкісний катер. Можна з’їздити на одно- або дводенну екскурсію в сусідню державу Гаїті .
Тим , хто любить не тільки пляжний відпочинок , але й активні прогулянки , потрібно обов’язково їхати в державу Домінікана . Відпочинок тут повністю відповідає бажанням будь-якого туриста. Домініканська республіка – досить молоде , але вже дуже привабливе для туристів держава . Курорти, готелі найвищого класу , карнавали і красиві креолки , відмінна кухня і море веселощів – все це пропонує республіка Домінікана , відпочинок в якій вже став мрією для багатьох мандрівників .

Социальные сети