Ваш відпочинок буде цікавим, різноманітним, недорогим і безпечним!

Як би я знав… /Завантажити безкоштовно/мегатрейд Записки путешественника скачать бесплатно

Ця міні-книга про те, що зазвичай приховують, повертаючись з подорожі. Ви навряд чи почуєте про це від ваших друзів і знайомих, адже не кожному доводиться випробувати подібне .

Прочитайте, і станьте одним з тих, хто, як кажуть, о попереджений, а значить, врятований!

Ця міні-книга містить опис ситуацій, в які іноді, на жаль, потрапляють подорожуючі, і які приємними не назвеш. Крім опису самих ситуацій ми також даємо тут рецепти, як уникнути неприємних подій в дорозі, зберегти гарний настрій і повною мірою насолодитися усіма принадами відпочинку.

У цій книзі в концентрованому вигляді міститься досвід туристів і професіоналів туристичної сфери. Зазвичай, підготовка до туристичній поїздки займає чимало часу, адже, крім збору особистих речей, варто вивчити також пам’ятки тих місць, куди Ви збираєтеся, особливості клімату, харчування. Крім того, Ви, мабуть, заходите на різні форуми, щоб дізнатися враження і думки тих, хто вже відвідав ці місця.

Так от, інформацію, яку ми пропонуємо завантажити безкоштовно, Ви ніде не знайдете зібраною в одному місці, окрім як тут. Завантаживши цю книгу, заощаджуйте свій час і озбройтеся знаннями, яких, часто, так не вистачає в потрібний момент.

Щоб скачати книгу, заповніть поля наведеної нижче форми реальними даними, адже на Вашу адресу прийде посилання для скачування.

При цьому ми обіцяємо, що збережемо ваші персональні дані в секреті від третіх осіб і не будемо турбувати Вас розсилкою інформації, що не відноситься до справи, або, тим більше, СПАМу. Крім того, Ви в будь-який момент зможете відписатися від нашої розсилки.

Социальные сети