Ваш відпочинок буде цікавим, різноманітним, недорогим і безпечним!

ФранціяСучасна Франція – це морські береги і високі гори. Вона омивається Атлантичним океаном , протокою Ла- Манш і Середземним морем. Дві гірські системи Альпи і Піренеї утворюють її природні кордони .
Відпочинок на курортах Франції – це рай і осередок розкоші. Ніцца , Канн , Монте -Карло , Сен- Тропе … Атмосфера Лазурного берега вабить респектабельну публіку , а легендарні готелі Франції добре відомі у всьому світі. Тут до вас зупинялися Хемінгуей і Черчілль , Анрі Сітроен і Пікассо , Бордо і Ленон …
Втім , індивідуальний тур до Франції може включати найрізноманітніші маршрути. Це країна багатої історії і великих ідей , батьківщина моди і шампанського. Відпочинок у Франції – це ідеальний вибір для мандрівника : Франція дарує нам саме те , що ми хочемо отримати в подарунок. Це і престижні курорти Альп і знамениті грязе – і водолікарні , це елітарні Біарріц і Довіль і величні замки чарівної Луари.

Клімат
Для континентальних районів Франції , віддалених від узбережжя , характерна холодна зима і тепле літо . На півдні клімат середземноморський – літо жарке і сонячне ( 24 -25С ), зима тепла і волога ( 8 -10С ) . У Парижі найхолодніший місяць – січень ( мінус 6 – 13С ) , найтепліший – липень ( максимум 35С ) .

Социальные сети