Ваш відпочинок буде цікавим, різноманітним, недорогим і безпечним!

ХорватіяХорватія – це країна з тисячолітньою історією ! Спліт і Дубровник – найкрасивіші міста Європи , включені в список світових скарбниць ЮНЕСКО , чиї замки епохи Ренесансу можуть зрівнятися лише з архітектурою Венеції та Амстердама !
Це сім найгарніших національних парків , де Ви можете помилуватися дивовижною природою Адріатики ! Це Плітвіцькі озера , занесені до списку світових пам’яток природи – 16 озер , з’єднаних між собою безліччю водоспадів !

Хорватія – це 1200 прибережних островів з неповторною , незайманою природою , дивовижна краса яких підкорить Вас раз і назавжди!
Відпочинок в Хорватії – це Адріатичний м’який клімат , де Вас чекають прекрасні пляжі , прозорі хвилі і синє небо без єдиної хмарини . Це райський куточок природи , який є одним з найбільш екологічно чистих місць світу !

Хорватія – це необмежені можливості для активного відпочинку – яхт- клуби , дайвінг і тенісні центри.

Хорватія – це витончена середземноморська кухня , багата стравами з дарів моря і величезний вибір національних недорогих вин !
Для гурманів Хорватія здасться справжнім гастрономічним раєм. У хорватській кухні гармонійно переплелися італійські , австрійські , угорські та швейцарські мотиви. Особливої ​​уваги заслуговують такі страви , як паштіцада ( яловичина з овочами тушкована в червоному вині ) і пршют ( вялений свинячий окіст) . Адріатичне узбережжя країни славиться червоним вином і смачними стравами з морепродуктів: устриць , лангустів , крабів , кальмарів , омарів.

Географічне положення

Хорватія розташована на півдні центральної Європи і заході Балканського півострова , простягається від самих східних кордонів Альп на північному заході до Паннонськой низовини і берегів Дунаю на сході , центральна її частина припадає на гірський масив Дінари , а південна межа проходить по узбережжю Адріатичного моря. Межує з Угорщиною , Словенією , Боснією і Герцеговиною , Сербією та Чорногорією.
Територія Хорватії – 56542 кв. км складається з континентальної частини , розташованої , головним чином , в басейні річки Сави і адріатичної , витягнутої вузькою смугою узбережжям Адріатичного моря. Прибережна смуга умовно розділена на три регіони : півострів Істра (а / п Пула) , Середня Далмація (а / п Спліт ) і Південна Далмація (а / п Дубровник ) .

Населення країни – 4 800 000 чол.

Столиця – Загреб ( 980000 жителів).

Народи – хорвати , серби , словенці , угорці , боснійці та інші.

Мова – хорватська (відноситься до групи слов’янських мов , лист – латинське) .
Українська (російська ) і хорватська мови мають багато схожих слів, тому порозумітися і зрозуміти якісь елементарні побутові речі можна . Місцеві жителі, особливо на узбережжі , непогано володіють англійською, німецькою , італійською мовами.
Віросповідання: католики – 76,5 % , православні – 11,1 % , мусульмани -1,2 % , протестанти -1,4 %.
Валюта – хорватська куна . 1 куна ( Kn ) = 100 лип. Розрахунки скрізь переважно в кунах . Гроші можна обміняти в банку , в обмінних пунктах , на пошті , в готелі на рецепції. Приймаються кредитні карти : Visa, American Express , Eurocard , Mastercard . 1 EUR = 7,3 Kn , 1 $ = 5,4 Kn .
Часовий пояс : київське “мінус” 1 годину. Час у польоті з Києва становить 2 години 20 хвилин.

Социальные сети