Ваш відпочинок буде цікавим, різноманітним, недорогим і безпечним!

ІндонезіяЕкзотика , природа і яскравий смак щастя чекає нас в Індонезії. Індонезія – головне місце тяжіння європейської еліти. У рейтингу популярності тури на Балі займають одне з перших місць. У Балі багато імен. Його називають островом тисячі богів , тисячі храмів і тисячі танців. Його називають островом любові , вранці світу або просто раєм. На Балі живуть чарівні звірі баронг , і гнучкі смагляві дівчата з орхідеями у волоссі виводять їх вранці на прогулянку. І якщо через сто років вас запитають : “яке саме щасливе місце на Землі? ” , Ви закриєте очі і відповісте тихо : “Балі” . Відпочинок на Балі обов’язково обернеться святом – в офіційному календарі їх 230 ! Так що навіть при великому бажанні , важко припустити яке-небудь з святкових ходів . Відпочинок на Балі – це і роздолля для гурманів. Острів порадує вас своєю кухнею , яка взяла все найкраще від китайської та індійської . Готелі Балі , мабуть, кращі в Індонезії , їх можна прописувати , як ліки , всім , хто втомився від міської суєти. Готелі Балі вражають своїм вишуканим оформленням , а їх найвищий рівень сервісу зведений в ранг високого мистецтва. Статистика стверджує , що тури на Балі купує більше мільйона в рік. Що, загалом – то , не дивно. Одні хочуть насолодитися красою Індонезії , інші – подивитися на іншу культуру і спосіб життя , треті – побачити останню межу між цивілізованим і нецивілізованим світом , четверті – просто добре відпочити. Відпочинок на Балі щедро виправдовує всі очікування і дарує ще що-небудь від себе – просто так , на пам’ять.

Індонезія розташована в Південно -Східній Азії. Омивається Тихим і Індійським океаном. Країна налічує більше 13 600 островів. Природа архіпелагу багата і різноманітна: вологі тропічні ліси , дивовижна флора і фауна , величні вулкани й блакитні лагуни. Індонезія – улюблене місце мандрівників . Самобутня культура , національні парки і заповідники , чудові курорти з безліччю розваг створюють неповторну атмосферу для повноцінного відпочинку.

Клімат екваторіальний морський. Середня температура повітря – 27С . Сезон дощів з вересня по травень.

Державний устрій Індонезії:
Індонезія – республіка. Глава держави і уряду – президент. Законодавчий орган – парламент (Рада народних представників). Вищий орган державної влади – Народний консультативний конгрес.

Мова Індонезії:
Державна мова : індонезійська

У країні використовується понад 250 мов і діалектів. Частина населення говорить по- китайськи , молодь говорить по -англійськи.

Релігія Індонезії:
Велика частина населення Яви , Мадуро і Суматри – мусульмани ( 87 %) , поширене християнство ( протестантизм і католицизм) – 9 % , а також індуїзм (особливо на Балі) і буддизм.

Валюта Індонезії:
Міжнародна назва: IDR

Ходіння мають банкноти гідністю 100 , 500 , 1000 , 5000 , 10000 , 20000 і 50 000 і монети: 25 і 50 рупій.

Социальные сети