Ваш відпочинок буде цікавим, різноманітним, недорогим і безпечним!

ІорданіяЙорданія – справжнє королівство. Це одна з найбільш відкритих і демократичних країн Близького Сходу. Йорданія розташована на північному заході Аравійського півострова і межує з Сирією , Іраком , Саудівською Аравією , Ізраїлем . Історія народів , що населяють територію країни , налічує тисячоліття. Не дивно , що тут зосереджена величезна кількість культурних пам’яток. Головний скарб країни – Мертве море , куди спеціально приїжджають заради восстанавливающего відпочинку та лікування. Йорданська кухня слід арабським традиціям , але, звичайно , має і свої характерні риси . Страви не так гострі і пряни , гостям всюди запропонують великий вибір салатів з овочів , а також закусок. Солодощі , вироблені в Йорданії , вважаються одними з кращих в арабському світі.
Відпочинок в Йорданії – це не тільки розкішні пляжі , це ще й світові пам’ятки .

Петра – місто, висічене в скелі. Занесений ЮНЕСКО до «Списку світової спадщини». Особливість Петри – дивовижне розташування в горах , які залежно від часу доби забарвлюються в рожевий , темно -червоний , пурпурний або оранжевий колір.

Біблійні місця. Мадаба – стародавнє місто , відомий як « місто мозаїк ». У центрі Мадаби розташована грецька християнська церква Св. Георгія , в підлогу якої « вмонтована » карта Близького Сходу , створена в період правління імператора Юстиніана . Меморіал Мойсея на горі Небо . За переказами , саме тут був похований пророк Мойсей.

«Замки пустелі» – залишки замків , фортець , сторожових веж , караван- сараїв і укріплених палаців.

Клімат
Субтропічний середземноморський. Літо сухе і жарке , зими прохолодні – на Східних висотах іноді випадає сніг. Опади випадають нерівномірно.

Социальные сети