Ваш відпочинок буде цікавим, різноманітним, недорогим і безпечним!

Італія



Італія розташована в центральній частині Середземномор’я і займає Апеннінський півострів , острови Сицилія , Сардинія і ряд дрібних островів. Італія є сусідами з Францією , Швейцарією , Австрією , Словенією , в центрі країни розташована держава Сан-Марино і в Римі – місто-держава Ватикан . Це переважно гірська країна : через весь півострів протягнулися гори Апенніни , на півночі – південні схили Альп. За їх високогірних гребенях проходить сухопутний кордон завдовжки 1200 км . В Італії є діючі вулкани ( Везувій , Етна ) , часті землетруси . Столиця Італії – Рим .

Клімат
Клімат півострівної і острівної Італії середземноморський. Середня температура січня від 0 до 12 С, липня 20-28 С. В Альпах клімат змінюється від помірного біля підніжжя гір до холодного на вершинах. У горах сніг тримається декілька місяців , на вершинах лежить постійно , часті рясні снігопади.

Мова
Офіційна мова – італійська. У багатьох готелях , ресторанах і турбюро розуміють англійську та французьку. У курортних зонах на півночі Адріатики поширена німецька . Російська ж розуміють лише деякі торговці сувенірами в крамницях , переважно в Римі.

Релігія
Переважна релігія в Італії – католицизм , його будуть славити приблизно 98 % жителів. Італія є країною , в якій католицька церква надзвичайно сильна , оскільки з 1929 року по 26 листопада 1976 католицизм вважався державною релігією Італії .

Пам’ятки
Серед найпопулярніших визначних пам’яток Італії , які неодмінно слід відвідати , вибравши групові екскурсійні тури до Італії , варто відзначити такі , як Кафедральний собор у Флоренції , музей Уффіці , «Таємна вечеря» Леонардо да Вінчі , Дуомо Мілана , Палац дожів і площа Сан -Марко у Венеції , падаюча Пізанська вежа , собор святого Петра і Колізей у Римі . Крім того , існує безліч менш знаменитих для широкої публіки , але також досить цікавих пам’яток Італії: 448 стародавніх церков Неаполя , долина храмів в Агрідженто , печерне місто Матера , катакомби капуцинів в Палермо і багато-багато інших

В Італії є кілька національних заповідників – парків , організованих для збереження рідкісних видів тварин. Найдавнішим з них є національний парк Гран Парадиз ( 72000 гектар ) – незаймане місце , в якому мешкають лисиці , горностаї , орли , гірські козли , бабаки . Найбільший заповідник в Італії – Національний парк в Стельвіо ( 135 тисяч гектар ) – распложен в самій глибині гір і лісів , де можна зустріти фазанів , ховрахів , косулею , оленів. Національний Заповідник в Абруцці ( 30 тисяч гектар ) розташований в найвищому районі Апеннін , де можна зустріти останніх в Італії абруцких бурих ведмедів. За рахунок усіх пам’яток Італії , Ви зможете повною мірою насолодитися її природою та історією , а також зробити для себе відпочинок в Італії незабутнім .

Час
Відстає від київського на 1 годину.

Гроші
Як безготівкові , так і готівкові розрахунки в Італії виробляються в євро.

Социальные сети