Ваш відпочинок буде цікавим, різноманітним, недорогим і безпечним!

КитайКитай – країна , для багатьох ще не розвідана , символ чогось далекого і незрозумілого .

Величезна територія Китаю знаходиться на просторах Центральної і Східної Азії. Північ Китаю – це неозорі степи , взимку часто покриті снігом , південь – тропічна зелень і тепле море .

Відпочинок в Китаї – це можливість відвідати країну з багатим минулим і не менш цікавим сьогоденням. Китай дав світові великих учених і філософів , подарував безліч винаходів (таких як фарфор , компас , папір …). Пам’ять про славні епохах великих імператорів , бравих війнах і сивого мудреців зберігатися в унікальному мистецтві і дуже багато пам’яток історії та архітектури , що дійшли до наших днів через сторіччя. У будь-якій частині Китаю є що подивитися. Особливо варто відзначити чудові паркові ансамблі , збудовані в національному стилі.

Сучасний Китай – це гігантські мегаполіси і маленькі містечка , де поруч з новими будинками стоять стародавні споруди , в парках граються діти, а літні люди займаються традиційної дихальною гімнастикою .

Віза
Для в’їзду в КНР оформляється туристична віза . Термін оформлення – 7 днів . Для в’їзду з Китаю в Гонконг (спеціальний адміністративний район КНР) необхідна окрема віза , яку потрібно відкривати на Україну перед виїздом до Китаю.

Мова
Державна мова Китаю – китайський. В основі китайської писемності лежать особливі знаки – ієрогліфи , окремо або разом з іншими виражають Ієрогліфи сенс і дуже часто представляють окреме слово . Більшість ієрогліфів залишаються незмінними вже більше 2000 років.

Релігія
Основними релігіями в Китаї є буддизм , даосизм , іслам , католицтво і протестантство . Всі ці конфесійні групи , за винятком прихильників даосизму , підтримують контакти з відповідними організаціями в усіх країнах світу. Свобода віросповідання – постійна ” довгострокова політика китайського уряду.

Час
Час випереджає київський на 6 годин.

Гроші
Основною грошовою одиницею Китаю є юань ( RMB ) . 1 юань дорівнює 10 цзяо ( jiao ) або 100 феням ( fen ) . Курс юаня до долара встановлюється державою. В обігу знаходяться банкноти в 100 , 50 , 20 , 10 , 5 , 2 і 1 юань , 5 , 2 і 1 цзяо , а також монети в 1 , 2 , 5 феней і 1 юань.
Національна валюта Гонконгу – гонконгський долар , курс якого жорстко прив’язаний до американського долара. 1 $ US = 7,8 НК $ . У 1 НК $ – 100 центів. Випускаються банкноти гідністю 1 , 5 , 10 , 50 і 100 гонконгських доларів і монети – 1 , 5 , 10 , 50 центів.

Клімат
Клімат в різних районах країни істотно відрізняється і коливається залежно від пори року. Взимку в північних районах температура може опускатися до – 20С , в той час як на півдні термометр буде показувати + 15С . Влітку перепад температур від півночі до півдня не так великий.
У Пекіні , завдяки його географічному положенню , повітря не дуже вологий. Так що навіть спека чи мороз переносяться відносно легко.
У Шанхаї досить тепло (не нижче нуля ) взимку , дуже жарко влітку і висока вологість повітря круглий рік.
На півдні країни і на узбережжі Південно – китайського моря середня температура взимку складає +13 С, проте часто буває і вище. На острів Хайнань можна оговтатися зіграти навіть у листопаді . Влітку жарко і волого. Іноді виникають тайфуни.
Основна частина опадів припадає на період з червня по серпень.
Ідеальний час для поїздки в Китай – пізня весна , особливо травень, або осінь , з вересня по жовтень. На південь Катаючи можна оговтатися і в листопаді -грудні.

9 причин відвідати цю дивовижну країну.
1 . Китай – це найдавніша цивілізація і величезний пласт східної культури ;
2 . Китай – це різноманітність природних ландшафтів. Від амурської тайги на сході і пустелі Гобі на півночі до тропічних лісів на півдні і гір Тибету на заході ;
3 . Китай – це футуристичні хмарочоси Гонконгу і Шанхаю
4 . Китай – це відпочинок на тропічному острові Хайнань у Південно-Китайського моря ;
5 . Китай – це стовідсотково китайська кухня;
6 . Китай – це вигідний шопінг ;
7 . Китай – це цілий мільярд абсолютно різних китайців ;
8 . Китай – це ділові контакти і три десятки найбільших промислових виставок щорічно;
9 . Китай – це можливість поєднати все це в одній поїздці;

Социальные сети