Ваш відпочинок буде цікавим, різноманітним, недорогим і безпечним!

КубаКуба вважається однією з найяскравіших перлин намиста Карибських островів.
«Найкрасивіша земля , яку бачили людські очі! » – Вигукнув Христофор Колумб , ледь ступивши на землю острова. Лазурна океанічна гладь і коралові рифи , ласкаве сонце і білосніжний прибережний пісок , фантастичний підводний світ і казкові птахи , буйство фарб сходів і заходів , непрохідні ліси і п’янкий запах орхідей … Того , хто хоча б один раз відвідав Кубу , тягне приїхати сюди знову. Туристів приваблює сюди не тільки тропічна екзотика , але і місцевий колорит , активне нічне життя з запальними звуками сальси , відкритість і теплота місцевих жителів , димом знаменитих сигар і аромат рому Havana Club .
Сприятливий клімат Острова свободи дає можливість туристам відвідувати його цілий рік. Тут немає підвищеної вологості , а спека пом’якшується за рахунок постійно дують бризів з океану.
Розташування : Центральна Америка , Карибське море , на південь від Флориди.
Клімат Теплий і м’який. Спека пом’якшується океанським бризом . Середня температура – 25С . Температура води – 24 – 26С .
Мова: іспанська .
Валюта: кубинське песо.
Що подивитися: Музей міста Гавани , Будинок- музей Ернеста Хемінгуея. Фортеця Кастільо -дель -Моро (тут знаходиться єдиний у світі музей піратства ) . Історичний музей Гуанабокоа (зібрання археологічних знахідок , предмети історії і твори мистецтва). Зоопарк (найбільший в Америці).
Відпочинок на Кубі – це пляжі і сонце , різноманітна флора і фауна , красиві коралові рифи і освіжаючий океан … Уздовж берегової лінії тягнеться низка готелів , потопаючих в екзотичній рослинності , вишукані ресторани з місцевою і європейською кухнею , нічні бари , кафе .

Надзвичайно популярні морські види розваг. Любителів дайвінгу привертають затонулі кораблі ( у цих берегів відбулося близько 5000 корабельних аварій ) . Риболовля та полювання , прогулянки на яхтах. Туристи , охочі дізнатися Кубу зсередини , можуть подоїти корову зебу , подивитися півнячі бої , порубати цукровий очерет … Є ще одна Куба – підземна . У всіх провінціях країни існують величезні карстові печери , так що і любителям спелеології тут є чим зайнятися.

Социальные сети