Ваш відпочинок буде цікавим, різноманітним, недорогим і безпечним!

МаврікійОстрів Маврикій займає площу трохи більше 2000 кв. м., але на цьому невеликому клаптику суші посеред океану розмістилися найкрасивіші ліси , найрозкішніші пляжі і найдивовижніші жовтня . Маврикій відомий тим , що вважається одним з найчистіших островів планети. Туристи, які приїжджають на відпочинок буквально очаровуються тутешніми простими звичаями , гостинністю місцевих жителів і красою природи. Острів Маврикій багато чого побачив на своєму віку. Війни і руйнування , рабовласників і рабів. Дивовижний світ острова таїть блакитні лагуни , комфортабельні готелі і піщані пляжі, відмінні спуски в океан і унікальні види рослин. Погода острова майже завжди балує теплом , але в період з початку і до кінця літа з океану дмуть дуже сильні вітри , іноді обрушився ураганами . Кухня – переважно креольська , з її прекрасними стравами і пекучими соусами. На острові Маврикій є дуже хороші креольські ринки. Вирішивши купити сувеніри – відчайдушно торгуйтеся , тут це люблять. Любителям архітектури острів покаже дивовижні і стрункі храми , розкішні особняки і Національну бібліотеку , із зборами унікальних манускриптів і записів , ринки і торгові центри.

Відпочинок на о.Маврикий – еталон екзотичного відпочинку . Тут – тепле , завжди спокійне море , здоровий клімат і найрозкішніші у тропіках готелі . У будь-який час року – це райський відпочинок, наповнений первозданною красою в гармонії з усіма благами сучасної цивілізації.

10 причин відвідати Маврикій :
1 Потопаючий в тропічній зелені Маврикій – один з найкрасивіших островів світу !
2 . Тут є і покриті лісами гори , і кратери вимерлих вулканів , скелі і плато , водоспади , коралові рифи і мальовничі пляжі білосніжного піску , найчистіша, бірюзова вода відокремлених бухт .
3 . Маврикій – Король Індійського океану. Визнаний світовий еталон розкоші.
4 . До чудовій природі Маврикія « додається» багата екскурсійна програма: колоритна колоніальна архітектура , природні парки і заповідники.
5 . Острів Маврикій місце відпочинку таких VIP -персон , як Патрісія Каас , Жак Ширак , Жерар Депардьє і Міхаель Шумахер.
6 . На острові побудовано чимало казино , дорогих нічних клубів і фешенебельних ресторанів. Також вас порадують відомі на весь світ SPA – салони , професійні тенісні корти і поля для гольфу.
7.Ви можете урізноманітнити відпочинок на Маврикії , дайвінгом , верховою їздою і , звичайно ж , риболовлею .
8 . Відпочинок на Маврикії – це , перш за все , відвідування пляжів , але за бажанням клієнта на місці можуть бути організовані екскурсії по Маврикію .
9 . Ви можете замовити тури на довколишні острови , наприклад на Родрігес. Цей острів, розташований недалеко від Маврикія ( трохи більше години польоту) , являє собою як шматочок раю , що зберігся у своєму первозданному вигляді. Маючи площу в триста квадратних кілометрів , він втілив у собі все найпрекрасніше , що може створити природа . Родрігес , який є частиною держави Маврикія, ідеально підходить для того , щоб піти від повсякденної рутини і відпочити душею.
10 . Без перебільшень , острів Маврикій – це рай на землі.

Социальные сети