Ваш відпочинок буде цікавим, різноманітним, недорогим і безпечним!

НАСТУПНА ЗУПИНКА – АЕРОПОРТ ДУБАІНАТАЛІЯ КОРБУС, ПРОВІДНИЙ МЕНЕДЖЕР ТУРИСТИЧНОЇ КОМПАНІЇ «МЕГА ТРЕЙД», ПРОПРАЦЮВАВШИ 2 РОКИ НА ТУРИСТИЧНОМУ РИНКУ ОБ’ЄДНАНИХ АРАБСЬКИХ ЕМІРАТІВ; ПОВЕРНУЛАСЯ ДО ЛУЦЬКА;

ЩОБ ПРОДОВЖИТИ РОЗВИВАТИ ЦЕЙ НАПРЯМОКУ СІМЕЙНОМУ ТУРИСТИЧНОМУ БІЗНЕСІ.

Наталіє, як Ви потрапили до Еміратів?

Мені вдалося отримати роботу в туристичній фірмі в ОАЕ за допомогою одного з наших українських партнерів. Важливу роль у цьому відіграли моїзнання англійської мови, отримані під час перебування у Сполучених Штатах Америки. І під час роботи мені довелось підтримувати зв’язки компанії з партнерами з України, Росії, Казахстану, Канади, Індонезії, Австралії. Я об’їздила всі Емірати – від Дубаї до Фуджейри, по узбережжю Перської затоки до виходу в Індійський океан.

Я отримала Ліцензію Гіда від Міністерства Туризму Уряду Дубаї. До речі, таких ліцензій у громадян України лише чотири. Я захопилась цією країною та прагну передати це захоплення нашим туристам.

Які найсильніші враження Ви привезли з собою додому?

Мені назавжди запам’яталось відвідування святині-мечеті Шейха Заїда, засновника Об’єднаних Арабських Еміратів, найвищої у світі будівлі Бурдж Халіфа, палац Правителя Дубаї Шейха Мухамеда, відвідування фіналу перегонів «Формули 1» в Абу-Дабі, насипний острів Щастя Садіяд Айленд. І, звичайно, запам’яталось знайомство з Джорджіо Армані, якого я супроводжувала під час відкриття його готелю «Армані», також знайомство зі співаком Філом Коліїізом. Незабутнім є також спілкування з учасниками «Хору Турецького» під час їхнього приїзду в ОАЕ.

Отже, Вам є чим поділитись з Вашими майбутніми туристами?

Без зайвої скромності скажу, що навряд чи серед колег у туристичних фірмах міста хтось знає Емірати як я, крім того, ми зможемо запропонуват иексклюзивні ціни на відпочинок та готелі Дубаї та інших еміратів, які на укранскому ринку взагалі не представлені.

Зауважте, без посередників!

Існує думка, що відпочинок в Еміратах по кишені тільки дуже заможнім людям. Це так?

В Еміратах немало готелів, в яких зупиняються лише дуже багаті люди. Але існують періоди, коли такі готелі роблять значні знижки – аж до 60%. В Еміратах також достатньо готелів, ціни на відпочинок в яких можна порівняти з цінами, скажімо, на відпочинок в Єгипті. Ми знаємо, що запропонувати тим, хто цінує безпеку, комфорт, гострі та цікаві враження, в тому числі і гастрономічні. Я впевнена, що байдужи хабо незадоволени хпісля відвідування Еміратів не залишиться.

Наближається літо та сезон відпусток. Наскільки комфортно в Еміратах влітку?

Найбільш спекотний літній місяць в Еміратах – серпень, температура повітря сягає 45 градусів. Звичайно, для нас це незвично, хоча, наприклад, в позаминулому році температура повітря в Україні в серпні булла лише на декілька градусів нижчою, ніж в Еміратах. Загалом, температура повітря влітку в Еміратах не дуже відрізняється від температури, скажімо, на курортах Єгипту і Туреччини. Натомість, відвідувачів Еміратів чекають дуже привабливі знижки на готелі, високий рівень безпеки та сервісу, широк іможливості для шопінгу.

Чи є якісь особливості під час відвідування ОАЕ?

В’їзд до Еміратів здійснюється за візою, переліт до Дубаї триває 5 годин. Після приземлення є можливість відвідати найбільший в світі магазин DutyFree та взяти участь у розіграші автомобіля «Майбах». Поряд з високим рівнем комфорту та сервісу існує ряд обмежень, пов’язаних з арабськими законами. Зокрема, в Еміраті Шарджа заборонено вживати і навіть зберігати спиртні напої

Чи комфортний відпочинок в Еміратах з дітьми?

Інфраструктура для дитячих розваг в Еміратах не має рівни хсеред арабських країн. Тут існують спеціальні зони дитячого відпочинку, атракціони, тематичні парки розваг, дельфінарії, штучний гірськолижний схил SkiDubai, а також найбільший в світі аквапарк IceLand. За безпекою тих, хто відпочиває в Дубаї, наглядає спеціально створена туристична поліція.

Запрошую всіх любителів пляжного відпочинку, поціновувачів шопінгу, тих, хто прагне постійно відкривати нове та цікаве, молоді сімейні пари з дітьми завітати до офісу Компанії «Мега Трейд» та обрати для себе відпочинок в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Впевнена, Ви не пошкодуєте!

Социальные сети