Ваш відпочинок буде цікавим, різноманітним, недорогим і безпечним!

Дивовижний Дубай: Must Visit 2018 – АКВАШОУ La Perle BY DRAGONEКраще один раз побачити, ніж сто разів почути. Ця приказка найточніше описує шоу La Perle. Франко Драгон, людина,яка вдихнула нове життя в театральний Лас-Вегас, привозить в Дубай перше аквашоу La Perle. Сценою для цього шоу послужить гігантський басейн, що вміщає 2,7 мільйона літрів води. Безстрашні акробати будуть виконувати стрибки з неймовірної висоти, проноситься над головами глядачів і проробляти неймовірні каскадерські трюки в повітрі і на воді. У цьому суперсучасному театрі вистави проходитимуть по два рази в день п’ять днів на тиждень, тому у кожного буде можливість оцінити це аудіовізуальний видовище, якому немає рівних в регіоні.

Квитки на шоу можливо замовити завчасно, в офісі Компанії Мега Трейд. Ціни залежать від сектора та типу квитка: від 50 у.о. до 460 у.о.

Є опція раннього бронювання квитків. Бронюючи квитки на шоу завчасно, у наших клієнтів є змога заощадити на викупі та спланувати свою подорож по хвилинам.

Социальные сети