Ваш відпочинок буде цікавим, різноманітним, недорогим і безпечним!

СловеніяТериторія держави Словенія поєднує в собі географічні та культурні особливості Середземномор’я , Альп і Центральної Європи. Вражає контраст тутешніх пейзажів і дивовижне розмаїття кліматичних зон: взявши напрокат автомобіль , можна протягом дня викупатися в Адріатичному морі , потім у гірському альпійському озері , а потім і в одному з термальних джерел , перетнути при цьому три кліматичних зони: середземноморську , альпійську і помірно – континентальну . Влітку Словенія безумовний лідер за кількістю туристів є три приморських містечка – Порторож , Піран і Ізола , а також два альпійських озера – Блед і Бохінь . Круглий рік користуються популярністю лікувально- термальні центри Словенії ( Рогашка Слатіна , Раденці , Струнян , Терме Чатеж , Добрна , Моравске Топліце , Шмарьешке Топліце ) .

Лікування в Словенії
У Словенії дуже багато лікувальних термальних курортів , багато з яких не поступаються за якістю розміщення та лікувальної бази кращим світовим зразкам , а інші , такі як Рогашка Слатіна , відомі у всьому світі. Вони користуються популярністю круглий рік.
На лікування їдуть в основному ті , кому за 50 років , але останнім часом середній вік туристів, які приїхали на лікування , зменшується: в країні розвивається естетична медицина і лікування нервових захворювань , тому їдуть і 30 -річні.

Державний устрій Словенії:
Незалежна республіка з президентською формою правління. Законодавчий орган – Державні Збори і Державна Рада

Державна мова : словенська

Більшість словенців знає англійську , італійську чи німецьку мову.

Релігія Словенії:
Католики становлять 70,8 % відсотка віруючих (включаючи і 2 % уніатів ) , лютерани – 1 % , мусульмани – 1 %.

Валюта Словенії:
Міжнародна назва: EUR

Социальные сети