Ваш відпочинок буде цікавим, різноманітним, недорогим і безпечним!

Спеціальні пропозіції для людей з чистим паспортом.Хочете турпутівку за зниженою ціною?

Тоді кращої нагоди важко уявити!
Спільно з Мережею Агенцій Горящих путівок Компанія «Мега Трейд» проводить акцію
з 22 до 28 листопада 2014 року!
Особливі, ексклюзивні ціни на тури чекають кожного, хто має закордонний паспорт без віз та відміток про в’їзд-виїзд! Якщо хтось один із пари подорожуючих має чистий паспорт, вас вже чекають спеціальні ціни на турпутівки!
Для бронювання туру за особливою ціною Вам необхідно прийти до нас в офіс в Луцьку, по вулиці Шопена, 4 з закордонним паспортом. Ми відскануємо всі його сторінки та прикріпимо до бронювання, згідно з умовами акції.
Увага! Щоб не прогавити найкращі пропозиції, приходьте до нас До початку акції та реєструйтесь! Адже сканування сторінок паспорту потребує часу. Будьте першим серед везунчиків, не дайте себе випередити іншим, найкращі пропозиції будуть в перші дні акції!
Якщо Ваш паспорт вже містить візові відмітки, Ви все одно не залишитесь без приємного сюрпризу під час акції, адже ціни на тури будуть сформовані туроператорами ексклюзивно для Мережі Агенцій Горящих путівок. Тільки у нас Ви зможете отримати спеціальну ціну та заощадити на своєму відпочинку!
Отже, 22 листопада 2014 року з 13.00 в 120 туристичних офісах по всій Україні туристи будуть напружено вдивлятись в монітори комп’ютерів, щоб зловити свій тур за особливою ціною.

Не пропустіть свій шанс!
Чекаємо Вас щодня, крім неділі, в офісі за адресою:
місто Луцьк, вулиця Шопена, 4

Беріть свій закордонний паспорт, приходьте та реєструйтесь, щоб стати учасником грандіозного розпродажу турпутівок за спеціальними цінами!

Довідки за телефонами (095) 914-21-12, (097) 332-47-87

Социальные сети