Ваш відпочинок буде цікавим, різноманітним, недорогим і безпечним!

СШАСполучені Штати Америки – земля , де змішалися нації та звичаї , переплелася реальність з фантазією. Тут сувора краса Ніагари змінюється біс
У США ви зможете побачити самі чудові міста , приголомшливі уяву пейзажі і різнобічну культуру. Нація США різноманітна за своїм складом і способу життя ; американці по- різному шукають для себе дорогу до благополуччя або на небеса , але їх згуртували разом ідеали Декларації Незалежності , і тому США найбагатша , і сильна країна в світі.

Гаваї давно стали синонімом тропічного раю , і це аж ніяк не красне слівце .
По-перше , на цих островах відсутнє те , що часом в тропіках становить чималу небезпеку – екзотичні змії , павуки і т.д. Погода цілий рік тішить своїм сонячним і теплим постійністю (від +24 до +30 ° С). Причому відчуття вологої духоти , настільки властиве багатьом іншим тропічним країнам , теж відсутня завдяки бризам . Що стосується проведення часу , то на першому місці стоїть серфінг – Гаваї вважаються його батьківщиною . Однак на Гаваях є ще й затишні бухти , де можна займатися дайвінгом або просто скупатися.

Сан -Дієго – місто на околиці південно -західній частині Каліфорнії ( отже , на кордоні південно-західній частині континенту США ) . Місто відоме чудовими пляжами , клімат тут помірний. За даними перепису населення 2000 року населення міста становило 1.223.400 осіб. Багато туристів заглядають в Сан- Дієго лише по дорозі в Лос -Анджелес , відвідують «Морський світ» і зоопарк Сан -Дієго.
Тут дуже популярні водні види спорту. А в районі даунтауна « Геслемп Куоте » кипить нічне життя. Близькість міста до пляжів , пустелі , горам , Мексиці робить його прекрасним курортним місцем.

Чикаго – місто чудовою архітектури розташований на південно -західному узбережжі озера Мічиган , штат Іллінойс. Гігантський парк перед озером являє собою 46 кілометрів пляжів і чудових зелених скверів. Тут же в парку Грант розташувалися знамениті культурні об’єкти країни : музей науки і промисловості , акваріум Шедд , Чиказький інститут мистецтв . Оселитися можна як у відносно недорогих готелях , так і в готелях класу “Люкс”. Що стосується їжі , то безліч кафе , ресторанів і ресторанчиків задовольнять будь-який смак , пропонуючи страви різних національних кухонь.

Заснований іспанцями в 1781 р. на узбережжі біля підніжжя гори Сан- Габріель. Ультрасучасний автомобільний мегаполіс , столиця кінозірок , шикарної моди і розкішних пляжів. Порт на Тихому океані і міжнародний аеропорт. Провідний економічний і науковий центр Заходу США , найбільший у країні центр авіаракетної промисловості … Але все-таки основна знаменитість міста – це центр американської кінематографії , вічна ” фабрика мрій ” – Голлівуд .
У програмах екскурсій – відвідування знаменитого Китайського театру Менна , перед яким кінозірки увічнили себе відбитками своїх рук і ніг , прогулянка по голлівудському бульвару , на бруківці якого вибиті зірки з іменами великих акторів Голлівуду. Проводяться екскурсії і по кіностудіям , в ході яких можна познайомитися з процесом створення кінофільмів. Серед пагорбів на захід від Голлівуду розкинувся Беверлі- Хіллз , який як і раніше залишається одним з кращих кварталів Лос- Анджелеса.

Шанувальники сонця і моря збираються на пляжах Ла Йоллі , Дель Мар і Солана , де взимку можна побачити мігруючих каліфорнійських сірих китів. Помилуватися морськими гігантами і дикої підводним життям можна в Акваріумі « Стефен Бетча » в музеї в інституті океанології « Скріпс » в Ла Йоллі .
А взагалі , поїздка в США , це пригода , і задоволення , спокій та екстрім !

Клімат
На території США розміщені майже всі кліматичні зони. Характерні типи клімату: тропічний ( Гаваї ) , помірний і субтропічний (узбережжя Тихого океану) , континентально морський ( узбережжя Атлантичного океану) , континентальний ( внутрішні плато і плоскогір’я Кордильєр ) , арктичний (центральна і південна частини Аляски ) .

Мова
Державна мова США – англійська , широко поширені іспанська та французька. Офіційною мовою Гавайських островів , нарівні з англійською, є гавайський . Проте в країні можна знайти громади , що говорять на своїй рідній мові нітрохи не менше , ніж англійською , який використовується у всіх офіційних випадках.

Релігія
За даними Всесвітньої книги фактів 51,3 % населення США вважають себе протестантами (південна баптистська конвенція) , 23,9 % – католики , 12,1 % не належить до якої-небудь конфесії , 1,7 % – мормони , 1,6 % – члени іншої християнської конфесії , 1,7 % – іудеї , 0,7 % – буддисти , 0,6 % – мусульмани , 4 % – атеїсти.

Социальные сети