Ваш відпочинок буде цікавим, різноманітним, недорогим і безпечним!

Відпочинок як мистецтвоКомпанія «Мега Трейд» на туристичному ринку України працює з 1998 року. За цей час компанія посіла місце одного з провідних туроператорів області та здобула велику кількість постійних клієнтів. Маючи Знак Якості Асоціації Лідерів тур бізнесу України, компанія увійшла до Мережі Агенції Горящих путівок, завдяки чому працює із провідними гуроператорами та готелями за ексклюзивними контрактами та цінами. Працівники компанії «Мега Трейд» постійно підвищують свій професійний рівень в ознайомчих турах та тренінгах, офіс компанії прикрашають грамоти та дипломи провідних українських та міжнародних операторів туристичного ринку.

Наталія Корбус, провідний менеджер туристичної компанії «Мега Трейд», здобувши досвід у туристичній сфері Об’єднаних Арабських Еміратів, нині успішно застосовує його, розбудовуючи сімейний туристичний бізнес.
—Пані Наталіє, як для Вашої компанії розпочався цьогорічний весняно-літній туристичний сезон?
– Ми розпочали сезон з Мегаакції, присвяченої 16-річчю Мережі Агенції Горящих Путівок.
Акція тривала з 1 по 16 квітня. Під час цього грандіозного розпродажу ціни на тури були нижчими від ринкових на 50-70%. Під час акції за 6 днів у нашому офісі побувало близько300 відвідувачів! На початку червня пройде ще один Мегамарафон з нагоди футбольного чемпіонату. Ми запропонуємо нашим туристам на час футбольних баталій обрати відпочинок із 600 турів у 35 країнах світу.
– Які уподобання у відпочивальників на цей сезон?
– Наймасовішим туристичним напрямком цього сезону залишається Туреччина, проте ціни на відпочинок в цій країні, як і очікувалося, залишаються високими. Підвищеним попитом користується Болгарія. Популярними також будуть відпочинок в Греції, Єгипет, Іспанія, Туніс, Хорватія, Чорногорія. Із задоволенням наші туристи поїдуть в автобусні тури по Європі.
– А як щодо екзотичних країн?
– Звичайно, той, хто готовий летіти довше 2-3 годин, зможе провести відпустку в райських куточках світу. З початку сезону наші туристи відвідали Шрі-Ланку, Гоа (Індія), Сейшели, Домінікану, Мадейру(Португалія), ОАЕ, Мальдиви.
– Навіть ОАЕ? Але там дуже спекотно, невже варто їхати туди влітку?
– Я провела в Об’єднаних Арабських Еміратах 2 роки, працюючи в туристичній компанії,
і жодного разу не відчула дискомфорту від спеки. В Еміратах кондиціоновані навіть зупинки громадського транспорту, вода в басейнах готелів охолоджується. Якщо врахувати,що шикарні еміратські готелі влітку дають приголомшливі знижки, відвідати цю безпечну країну з різноманітного і яскравого відпочинку та шикарного шопінгу не лише можна, але й варто! До того ж, температура повітря в ОАЕ не значно відрізняється від температури, скажімо, в Єгипті. Винятком може бути останній літній місяць, але ми знаємо, як нашим туристам чудово відпочити в серпні, незважаючи на спеку.
– У чому особливість відпочинку на Мальдивах?
– В Еміратах відпочинок активний, пляжні враження змінюють захоплення від пустелі, морських екскурсій, шопінгу, перехоплює подих відвідування архітектурних та технологічних шедеврів. На Мальдивах же відпочинок неспішний, сповнений спокоєм та чарівністю тропічних пляжів, зачаровує неймовірний колір води, багатство та різноманітність підводного світу. Ні з чим не порівняти романтичні вечері при свічках та під зоряним небом. Цей відпочинок для тих, хто любить красу тропічної природи та вишуканий комфорт.
– Такий відпочинок, мабуть, по кишені не кожному?
– Звичайно, адже це сгатусний відпочинок. Думаю, кожен, хто був на Мальдивах, не шкодував про свій вибір та відпочив не лише тілом, а й душею!
– Саме на таких клієнтів Ви орієнтуєтесь в своїй діяльності?
– Ми уважно ставимось до кожного, хто до нас звернувся. Серед тих, хто довірив нам організацію свого відпочинку є студенти, домогосподарки,науковці, службовці, бізнесмени. Є серед наших клієнтів і люди, які потребують особливого ставлення. Час для них є надзвичайно цінним, тому не вони приходять до нас в офіс, а ми приходимо до них у зручний для них час.
– А могли б когось назвати зі своїх іменитих туристів?
– Без їх дозволу? Це не в наших правилах. Ми поважаємо приватне життя наших туристів.
– Що ще Ви робите для Ваших клієнтів, окрім бронювання ?
– Ми також забезпечуємо наших клієнтів авіаквитками, додатковим страхуванням, зручним мобільним зв’язком, замовляємо спеціальний трансфер та гіда, тобто, супроводжуємо наших клієнтів впродовж усього відпочинку!
– Щоб замовити тур, треба прийти до Вас в офіс?
– Звичайно, запрошую всіх, хто серйозно ставиться до організації власного відпочинку: приходьте до нас, замовляйте! Ми зробимо все, щоб Ваш вибір був вдалим! Крім ексклюзивних контрактних цін ми завжди маємо і справжні горящі пропозиції! Ви також можете зайти на www.megatrade.lutsk.ua та на нашому сайті зареєструватись, замовити дзвінок або консультацію менеджера.

Социальные сети